Demirtaşpaşa Mahallesi İnönü Caddesi No: 111 Osmangazi Bursa

Randevu için arayın: 0224 253 33 30

bursa implant, bursa dişçi implant, bursa diş hekimi

İmplant

İmplant çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yenine, diş fonksiyonu ve estetiğin tekrar sağlanması amacıyla çene kemiğine yerleştirilen titanyum ve benzeri maddelerden yapılan vidalardan oluşan yapay diş kökleridir.

bursa diş beyazlatma, diş beyazlatma, bursa diş hekimi, bursa dişçi

Diş Beyazlatma

Dişler gündelik hayatta sürekli tüketilen çay, kahve, tütün ürünleri ve diğer gıda maddelerinin etkileriyle beyazlığını kaybedebilir. Düzenli olarak dişlerin fırçalanması dahi bu durumlara engel olmayabilir.

kanal tedavisi, bursa kanal tedavisi, bursa dişçi, bursa diş hekimi

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, dişin mine ve dentin tabakalarının altında ”pulpa” olarak adlandırılan dişin canlılığını sağlayan damar ve sinir paketinin herhangi bir sebeple iltihaplanması durumunda, sinir dokusunun temizlenmesi, kanalların sterilize edilip ardından doldurulması işlemidir.

Ortodonti, bursa Ortodonti, bursa dişçi, bursa diş hekimi

Ortodonti

Ortodonti dişler, çeneler ve yüzdeki düzensizliklerin teşhisi, önlenmesi ve düzeltilmesini üstlenen diş hekimliği branşının uzmanlık dalıdır. Ortodontik tedavinin amacı çenelerin ve dişlerin ilişkilerini düzelterek optimum fonksiyonun ve estetik bir gülümsemenin sağlanmasıdır.

Pedodonti, bursa Pedodonti,bursa çocuk dişçisi, bursa çocuk diş hekimi

Pedodonti

Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Latince’de “çocuk dişleri” anlamına gelir. 0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini amaçlayan bir anabilim dalıdır.

Diş protezleri, bursa takma diş, bursa Diş protezleri,bursa dişçi, bursa diş hekimi

Diş Protezleri

Diş protezleri, ağızdaki bozulan doğal diş yapısının düzeltilmesi veya eksilen dişlerin yerinin tamamlanması için yapılan yapay dişlerdir. Bu protezler dokuların sağlığının, estetiğinin ve rahatlığının korunmasını amaçlar.

diş çekimi, diş çektirme, bursa diş çekimi, bursa dişçi, bursa diş hekimi

Diş Çekimi

Diş hekimliğinde öncelik dişi tedavi etmek ve dişin doğal haliyle ağızda kalmasını sağlamaktır. Ancak bazı durumlarda hastanın sağlığının korunması veya planlanan tedavi nedeniyle diş çekimine başvurulmaktadır.

bursa dişçi, bursa babil diş kliniği, babil diş kliniği

Diş Muayenesi

Diş muayenesi diş, diş eti ve ağız sağlığının detaylı bir kontrolden geçirilmesi amacıyla diş hekimleri tarafından gerçekleştirilen muayene işlemidir. Olası sorunların tespit edilmesi, tedavi planlamasının yapılması ve hastanın ihtiyaçlarının belirlenmesi için mutlaka diş muayenesinin yapılması gerekir.

Randevu almak ve bizi ziyaret etmek için